Kat.číslo: XT-Z5100003
Malířský váleček sada hobby 24cm
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-Z5100003
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-Z5100003
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.008
- speciální pěnový prolis EVA - vhodné pro malé díly a součástky - 2 výřezy
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.008
Skladem na prodejně:2 ks
Kód: KR-3964-099
- pracovní deska tl. 35mm z bukové překližky Multipex - s ochranou glazurou - určena pro modulární systém skříněk Mobilio EXTRA HLUBOKÁ
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964-099
Skladem na prodejně:4 ks
- dílenský vozík LT700 7 zásuvek BASIC LINE - konstrukce z tenkého, avšak silného a odolného materiálu - centrální zámek všech zásuvek - nosnost na zásuvku: 45 kg - výsuvnost zásuvek: 100% - rozměry: Š 720 x H 475 x V 1000mm - rozměrzásuvek: 600 x 400 mm - určen pro moduly Basic Line či PROFI Line