Kat.číslo: XT-XT169115S
Kotouč diamantový turbo 115x0,8/1,2x22,2x10 mm SLIM CUT
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT169115S
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT169115S
Popis
  • nejtenčí plný diamantový kotouč na přesné a čisté řezání obkladů, tvrdé dlažby, slinuté dlažby.
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-204.101.001
- 82-dílná gola souprava pro všestranné použití - ráčna 1/4" 45 zubů - nástavce 1/4" 4-14mm - bity 1/4" plochý, PH, PZ, Torx, Torx s otvorem, Inbus, Inbus s otvorem, Torq, Spanner, Tri-Wing - adaptér 1/4" x 1/4" bit - adaptér 1/4"x1/4" 50mm - kardan 1/4" x 1/4" - prodloužení 1/4" 50 a 100mm - prodloužení flexi 1/4" 150mm - vratidlo 1/4" 115mm - šroubovák-držák bitů 1/4" - nový desing tříkomponentní rukojeti - otvor v rukojeti umožňuje zavěšení nářadí - v pevném plastovém kufru