Kat.číslo: XT-XT071507
Sada šroubováků PL, PZ 7 dílů
Skladem na prodejně:8 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: XT-XT071507
Sada šroubováků PL, PZ 7 dílů
Skladem na prodejně:8 ks
ks
Katalogové číslo: XT-XT071507
Popis
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť..
  • magnetický dřík, kvalitní zpracování pro dlouhou životnost.
  • CrV
  • PZ0 / PZ1/ PZ2 / PZ3
  • PL4 / PL6 / PL8
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-204.101.001
- 82-dílná gola souprava pro všestranné použití - ráčna 1/4" 45 zubů - nástavce 1/4" 4-14mm - bity 1/4" plochý, PH, PZ, Torx, Torx s otvorem, Inbus, Inbus s otvorem, Torq, Spanner, Tri-Wing - adaptér 1/4" x 1/4" bit - adaptér 1/4"x1/4" 50mm - kardan 1/4" x 1/4" - prodloužení 1/4" 50 a 100mm - prodloužení flexi 1/4" 150mm - vratidlo 1/4" 115mm - šroubovák-držák bitů 1/4" - nový desing tříkomponentní rukojeti - otvor v rukojeti umožňuje zavěšení nářadí - v pevném plastovém kufru