Kat.číslo: XT-RO1852005
Náhradní guma střední pro palice na zámkovou dlažbu, 42 mm
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-RO1852005
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-RO1852005
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28002
- aku vrtací šroubovák s příklepem - bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s velkým výkonem 80Nm - nový moderní typ motoru BRUSHLESS je výkonnější, má menší nároky na spotřebu energie a delší životnost - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování)- - utahovací moment v rozsahu 20 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť,umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufru - akučka