Kat.číslo: W-16501020PW
Souprava BITRO nástavců SDS plus + vrtáky
Skladem na prodejně:9 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: W-16501020PW
Skladem na prodejně:9 ks
ks
Katalogové číslo: W-16501020PW
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.502.029
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-105.502.029
Produkt není skladem
Kód: KR-4900-46K
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4900-46K
Skladem na prodejně:3 ks
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce
Kat.číslo: KR-4321
Skladem na prodejně:7 ks
Kód: FT-28085
- nabíječka pro AKU nářadí FESTA SHARE 20 V - nabíjecí čas akumulátoru 2,0 Ah FT-28080 - 45 min - nabíjecí čas akumulátoru 4,0 Ah FT-28081 - 90 min - je možné nabíjet i baterie jiných výrobců s kompatibilní paticí baterie
Kat.číslo: FT-28085
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-3964K-HS745H-K4IX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 mm obsahuje: - 4x skříňka horní - 2x skříň 1 dveře, 4 police, zamykatelná - 1x skříňka spodní 2 dveře 680x458x910mm - 1x skříňka spodní4 zásuvky 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska INOX 680x463x38mm - 1x skříňka spodní 7 zásuvek na kolečkách - 1x deska INOX 2041x463x38mm - 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 4x panel zadní děrovaný 615x24x1052mm s čtvercovými otvory