Kat.číslo: PA-ST1300
Pila přímočará PROCRAFT ST1300
Produkt není skladem
ks
na dotaz
Kat.číslo: PA-ST1300
Pila přímočará PROCRAFT ST1300
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-ST1300
Popis
  • přímočará pila Procraft ST1300 je určena k řezání dřevěných, ocelových a litinových materiálů
  • silný motor s výkonem 800W a otáčkami 3000 zaručuje dlouhou bezporuchovou práci
  • rychloupínání umožňuje snadnou a rychlou výměnu pilových listů
  • 3stupňové nastavení předkmitu usnadní řezání dřeva
  • možnost nastavení úhlu řezání v rozsahu +/-45°
  • balení karton
  • s elektronikou a možností nastavení otáček, LED osvětlení
  • možnost připojení vysavače
  • patka z hliníkového odlitku zajišťujetuhost a stabilitu
  • ukazatel připojení k elektrické síti
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-15
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964-15
Skladem na prodejně:2 ks
Kód: RC-8951000274
- kleština 6 mm (volitelně 3 a 8 mm) - velmi kompaktní pneumatická bruska s vysokým výkonem - výkon 300W - vysokorychlostní motor 30.000ot./min - kovové pouzdro s kompozitním nátěrem - regulátor rychlosti - bezpečnostní spoušť