PA-PW2200 Úhlová bruska PROCRAFT PW2200 1
na dotaz
Kat.číslo: PA-PW2200
Úhlová bruska PROCRAFT PW2200
Produkt není skladem
na dotaz
Kat.číslo: PA-PW2200
Úhlová bruska PROCRAFT PW2200
Produkt není skladem
PA-PW2350 Úhlová bruska PROCRAFT PW2350 1
Kat.číslo: PA-PW2350
Kat.číslo: PA-PW2350
Popis
  • lehká a má kompaktní tělo, velmi snadno se drží v ruce
  • přívodní napájecí kabel této úhlové brusky je 3 metry dlouhý
  • měděné vodiče s dostatečným průřezem jsou spolehlivě chráněny silikonovou izolací
  • příslušenství - montážní klíč
  • balení karton
  • bezuhlíkový motor
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-EX-099
- rozšiřující set k dílenskému nábytku MOBILIO - díky tomuto setu lze rozšířit hloubku pracovní plochy na 696 mm - určeno pro 2 spodní skříně - na ilustrační fotografii naleznete detailní vizualizaci
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964-EX-099
Skladem na prodejně:96 ks
ks
Kód: PA-PKA32LI
- aku jednoruční řetězová pila je díky svým kompaktím rozměrům užitečným pomocníkem při prořezávání stromů a keřů při práci v omezeném prostoru - její provoz je v porovnání s většími stroji tichý - bezuhlíkový motor pro vyšší výkon a delší životnost - minimální potřeba údržby - automatický systém mazání - možnost řezání vysokých živých plotů nebo stromu pomocí přídavného prodlužovacího nástavce - dvě délky vodících lišt (152 a 203 mm) pro různé typy řezu a materiálu -rozteč řetězu 3/8" (kompatibilní s většinou na trhu) - hmotnost pouze 1,9kg - součástí balení je stroj, 1x baterie 20V/4Ah, 1x nabíječka, 2x vodící lišty (152 / 203mm), 2x pilový řetěz (3/8" / 1,1mm), ochranný kryt