PA-PW2200 Úhlová bruska PROCRAFT PW2200 1
na dotaz
Kat.číslo: PA-PW2200
Úhlová bruska PROCRAFT PW2200
Produkt není skladem
na dotaz
Kat.číslo: PA-PW2200
Úhlová bruska PROCRAFT PW2200
Produkt není skladem
PA-PW2350 Úhlová bruska PROCRAFT PW2350 1
Kat.číslo: PA-PW2350
Kat.číslo: PA-PW2350
Popis
  • lehká a má kompaktní tělo, velmi snadno se drží v ruce
  • přívodní napájecí kabel této úhlové brusky je 3 metry dlouhý
  • měděné vodiče s dostatečným průřezem jsou spolehlivě chráněny silikonovou izolací
  • příslušenství - montážní klíč
  • balení karton
  • bezuhlíkový motor
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964C-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní desky extra hluboké tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964C-EX
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: KR-3964K-H25SIX
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm
Cena:
Kat.číslo: KR-3964K-H25SIX
ks
Kód: KR-3964-27
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-3964-27
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: PA-20/4
- baterie akumulátorová - akumulátor: LI-ion 20V, 4Ah - doba nabíjení 0-MAX: 135 min - indikátor stavu nabití - ochrana proti přehřátí - ochrana proti nadměrnému vybití