Kat.číslo: PA-PW1200E
Úhlová bruska PROCRAFT PW1200E (PW860E), 125mm
na dotaz
Kat.číslo: PA-PW1200E
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: PA-PW1200E
Popis
  • úhlová bruska PW1200E garantuje trvalý výkon
  • umožňuje vyšší zatížení
  • konstrukce stroje je koncipovaná jako prachu odolná
Nejprodávanější produkty
Kód: PA-ES28LI
- Aku nůžky na větve Procraft ES28Li jsou výkonné, lehké a kompaktní zahradní nářadí, které usnadňuje prořezávání stromů, keřů a další rostlinné úpravy - s bezuhlíkovým motorem, čepelí SK5 s teflonovým povlakem a nastavitelnou šířkou střihu 10/15/20/25 mm - integrovaný displej zobrazuje stav baterie a počet střihů - ideální pro profesionální i domácí použití - vyrobeny z kvalitní oceli SK5 s vysokou ostrostí a odolností - lehká konstrukce 0,7 kg pro snadnou manipulaci -napětí: 20V DC - příkon: 150 W - balení obsahuje : Aku nůžky na větve Procraft ES28Li, baterie 20V 2Ah, nabíječka 20V 0,8A, montážní klíče, tuba na mazivo - kombinace vysokého výkonu, nízké hmotnosti a komfortního ovládání z nich činí ideální nástroj pro každého zahradníka