Kat.číslo: OM-OPT16060
Pilový kotouč 160mm 60Z typ TCG
Produkt není skladem
ks
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPT16060
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: OM-OPT16060
Popis
  • kotouče osazené plátky karbidu wolframu
  • ozubení TCG vhodné pro řezání lamina
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-4256-240
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4256-240
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-3964K-H284S5H-K4I
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbav1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 2 dveře 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 2x deska INOX 1361x463x38mm - 1x skříň 2 dveře, 4 police, uzamykatelná, 915x458x2000mm - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 4x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: KR-3964K-H284S5H-K4I
Kód: KR-3837
- úderový mechanismus TWINHAMMER - pneumatický 1/2" rázový utahovák - s nárazuvzdorným kompozitním pouzdrem - maximální kroutící moment 1486 Nm - nízká hmotnost