Kat.číslo: OM-OPT16060
Pilový kotouč 160mm 60Z typ TCG
Produkt není skladem
ks
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPT16060
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: OM-OPT16060
Popis
  • kotouče osazené plátky karbidu wolframu
  • ozubení TCG vhodné pro řezání lamina
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-5405-290
- typ Stillson - s hliníkovým tělem a 180° otočnou hliníkovou rukojetí s možností zafixování - čelisti z chrom-molybdenové oceli - variabilně nastavitelné díky rýhované matici - maximální rozevření čelistí 2" / 52 mm