OM-OPA18024 Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Produkt není skladem
OM-OPA18040 Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB 1
Kat.číslo: OM-OPA18040
Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB
Kat.číslo: OM-OPA18040
OM-OPA18060 Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB 1
Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB
Popis
  • kotouče osazené plátky karbidu wolframu
  • použití na tvrdý masív se hodí kotouč s větším počtem zubů
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.034
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.034
Skladem na prodejně:6 ks
ks
Kód: KR-702.001.000
- nabíjecí LED svítilna - 10W SMD LED - dvě intenzity osvětlení - 5W/500lm, 10W/1000lm - svítivost 10W SMD 360Lux (1m) - doba svícení 5W SMD 5-6hod / 10WSMD 2,5-3hod - CRI >80/6000K - doba nabíjení 4hod - úhel vyzařování 100° - provozní teplota -10° až +40° - IP65, třída ochrany III - IK08 - nabíječka USB
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-702.001.000
ks
Kód: 022
SKLAD BRNO
Kat.číslo: 022
Skladem na prodejně:4 ks
- lupa s 3 násobným vysoce kvalitním nezkreslujícím zvětšením - pogumovaný TPE rám pro extra ochranu - velmi jasné LED osvětlení s inteligentní IC pro dlouhou životnost baterie - 2komponentní rukojeť - průměr skla 73mm
Skladem na prodejně:6 ks
Kód: KR-3964D-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje