OM-OPA18024 Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Produkt není skladem
OM-OPA18040 Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB 1
Kat.číslo: OM-OPA18040
Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB
Kat.číslo: OM-OPA18040
OM-OPA18060 Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB 1
Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB
Popis
  • kotouče osazené plátky karbidu wolframu
  • použití na tvrdý masív se hodí kotouč s větším počtem zubů
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-4256-240
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4256-240
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: KR-3964K-H284S5H-K4I
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbav1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 2 dveře 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 2x deska INOX 1361x463x38mm - 1x skříň 2 dveře, 4 police, uzamykatelná, 915x458x2000mm - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 4x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: KR-3964K-H284S5H-K4I
ks
Kód: KR-3837
- úderový mechanismus TWINHAMMER - pneumatický 1/2" rázový utahovák - s nárazuvzdorným kompozitním pouzdrem - maximální kroutící moment 1486 Nm - nízká hmotnost