OM-OPA18024 Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Produkt není skladem
OM-OPA18040 Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB 1
Kat.číslo: OM-OPA18040
Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB
Kat.číslo: OM-OPA18040
OM-OPA18060 Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB 1
Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB
Popis
  • kotouče osazené plátky karbidu wolframu
  • použití na tvrdý masív se hodí kotouč s větším počtem zubů
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964Q
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4x skříňka horní - 1x skříňka spodní 2 dveře - 1x skříňka spodní 5 zásuvek - 5x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní s odpadkovým košem - 2x skříň 2 dveře, 4 police, uzamykatelná - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 7 zásuvek na kolečkách 646x458x862mm - 2x deska Multiplex (bukové dřevo) 2041x463x35mm - 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 2 zásuvky pro uložení navijáků kabelů a hadic - 6x panel zadní děrovaný 615x24x1052mm s čtvercovými otvory