OM-OPA18024 Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Produkt není skladem
OM-OPA18040 Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB 1
Kat.číslo: OM-OPA18040
Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB
Kat.číslo: OM-OPA18040
OM-OPA18060 Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB 1
Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB
Popis
  • kotouče osazené plátky karbidu wolframu
  • použití na tvrdý masív se hodí kotouč s větším počtem zubů
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28002
- aku vrtací šroubovák s příklepem - bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s velkým výkonem 80Nm - nový moderní typ motoru BRUSHLESS je výkonnější, má menší nároky na spotřebu energie a delší životnost - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování)- - utahovací moment v rozsahu 20 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť,umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufru - akučka