OM-OPA18024 Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB 1
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Pilový kotouč 180mm 24Z typ ATB
Produkt není skladem
do 3 dnů
Kat.číslo: OM-OPA18024
Produkt není skladem
OM-OPA18040 Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB 1
Kat.číslo: OM-OPA18040
Pilový kotouč 180mm 40Z typ ATB
Kat.číslo: OM-OPA18040
OM-OPA18060 Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB 1
Pilový kotouč 180mm 60Z typ ATB
Popis
  • kotouče osazené plátky karbidu wolframu
  • použití na tvrdý masív se hodí kotouč s větším počtem zubů
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-204.101.001
- 82-dílná gola souprava pro všestranné použití - ráčna 1/4" 45 zubů - nástavce 1/4" 4-14mm - bity 1/4" plochý, PH, PZ, Torx, Torx s otvorem, Inbus, Inbus s otvorem, Torq, Spanner, Tri-Wing - adaptér 1/4" x 1/4" bit - adaptér 1/4"x1/4" 50mm - kardan 1/4" x 1/4" - prodloužení 1/4" 50 a 100mm - prodloužení flexi 1/4" 150mm - vratidlo 1/4" 115mm - šroubovák-držák bitů 1/4" - nový desing tříkomponentní rukojeti - otvor v rukojeti umožňuje zavěšení nářadí - v pevném plastovém kufru