Kat.číslo: KR-4256-240
AKCE KW Kleště vyvažovací 240mm HIGHTECH Automotive
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4256-240
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Nabídka platí od 01.11.2025 do 31.01.2026 nebo do vyprodání zásob!
Katalogové číslo: KR-4256-240
Popis
  • speciální kleště pro montáž a demontáž vyvažovacích závaží
  • vyrobené z chrom-vanadia s matným povrchem
  • kovová kladívková hlavice je zapotřebí zejména pro naklepávání vyvažovacích závaží
Parametry
Délka (mm) 240
Hmotnost (kg) 0,361
Nejprodávanější produkty
Kód: RC-8951000046
- pneumatický výkonný utahovák RC2477Xi 1" s povolovacím momentem až 2900Nm - extrémně lehký prodloužený rázový utahovák (hmotnost pouhých 8,1kg)- odolný rázový mechanismus s kovavým DUOPACT mechanismem - velmi štíhlé provedení - průměr přední části utahováku pouhých 89mm - 3 stupně nastavení výkonu v utahovacím i povolovacím směru - plynulá regulace výkonu ergonomickou spouští s velkou plochou pro optimální manipulaci - gumový kryt na krytu motoru - dvojitá bezpečnost uchycení nástavců - kroužek / závlačka - kompozitní provedení