Kat.číslo: KR-4256-240
AKCE KW Kleště vyvažovací 240mm HIGHTECH Automotive
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4256-240
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Nabídka platí od 01.11.2025 do 31.01.2026 nebo do vyprodání zásob!
Katalogové číslo: KR-4256-240
Popis
  • speciální kleště pro montáž a demontáž vyvažovacích závaží
  • vyrobené z chrom-vanadia s matným povrchem
  • kovová kladívková hlavice je zapotřebí zejména pro naklepávání vyvažovacích závaží
Parametry
Délka (mm) 240
Hmotnost (kg) 0,361
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-101.415.000
- 5 zásuvek s plnovýsuvem na kuličkových ložiskách - centrální zamykání všech zásuvek cylindrickým zámkem - ochrana proti překlopení (zabraňuje současnému otevření několika zásuvek) - možnosti uložení nářadí na boční stěně i na pracovníploše, - inteligentní využití prostoru s dalšími malými bočními zásuvkami na obou stranách - boční stěny s perforovaným nástěnným roštem pro optimální kompatibilitu s našimi hákové systémy - celoobvodová ochrana nárazníku z ABS a TPR - nejvyšší řada dílenských vozíků - rozměr vozíku: V 1000 x H 479 x Š 919 mm - rozměr zásuvky: Š 600 x H 400 mm - rozměr přídavných bočních zásuvek: Š 300 x H 300 x V 50 mm
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-101.415.000
Produkt není skladem
Kód: KR-2245
- základní klempířské nůžky pro pohodlné střihy otevřených radiusů - břity mají mikro ozubení, které zamezuje sesmeknutí plechu mimo osu střihu - ergonomická rukojeť - max. tloušťka plechu 1,2mm - délka kleští 240mm
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-2245
Skladem na prodejně:5 ks
Kód: FT-28005
- aku vrtací šroubovák - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení