Kat.číslo: KR-4256-240
AKCE KW Kleště vyvažovací 240mm HIGHTECH Automotive
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4256-240
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Nabídka platí od 01.11.2025 do 31.01.2026 nebo do vyprodání zásob!
Katalogové číslo: KR-4256-240
Popis
  • speciální kleště pro montáž a demontáž vyvažovacích závaží
  • vyrobené z chrom-vanadia s matným povrchem
  • kovová kladívková hlavice je zapotřebí zejména pro naklepávání vyvažovacích závaží
Parametry
Délka (mm) 240
Hmotnost (kg) 0,361
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-38114
- ideální pro zvedání autobusů, kamionů a nákladních vozidel - robustní a stabilní konstrukce s extra velkými koly - jemně nastavitelný pohyb při zvedání a spouštění - včetně 4 podložek na přítlačnou desku prům. 48 x 20 / 50 / 100mm a prům. 68 x 20mm