Kat.číslo: KR-4256-240
AKCE KW Kleště vyvažovací 240mm HIGHTECH Automotive
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4256-240
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Nabídka platí od 01.11.2025 do 31.01.2026 nebo do vyprodání zásob!
Katalogové číslo: KR-4256-240
Popis
  • speciální kleště pro montáž a demontáž vyvažovacích závaží
  • vyrobené z chrom-vanadia s matným povrchem
  • kovová kladívková hlavice je zapotřebí zejména pro naklepávání vyvažovacích závaží
Parametry
Délka (mm) 240
Hmotnost (kg) 0,361
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H504
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska Multiplex tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-H504
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce