Kat.číslo: KR-4256-240
AKCE KW Kleště vyvažovací 240mm HIGHTECH Automotive
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4256-240
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Nabídka platí od 01.11.2025 do 31.01.2026 nebo do vyprodání zásob!
Katalogové číslo: KR-4256-240
Popis
  • speciální kleště pro montáž a demontáž vyvažovacích závaží
  • vyrobené z chrom-vanadia s matným povrchem
  • kovová kladívková hlavice je zapotřebí zejména pro naklepávání vyvažovacích závaží
Parametry
Délka (mm) 240
Hmotnost (kg) 0,361
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964QIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 obsahuje: - 4x skříňka horní - 1x skříňka spodní 2 dveře - 1x skříňka spodní 5 zásuvek - 5x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů -1x skříňka spodní s odpadkovým košem - 2x skříň 2 dveře, 4 police, uzamykatelná - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 7 zásuvek na kolečkách 646x458x862mm - 2x deska INOX 2041x463x38mm - 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 2 zásuvky pro uložení navijáků kabelů a hadic - 6x panel zadní děrovaný 615x24x1052mm s čtvercovými otvory