KR-4126-40 Šroubovák Torx T40 s otvorem ergokraft PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4126-40
Šroubovák Torx T40 s otvorem ergokraft PROFI Line
Skladem na prodejně:18 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4126-40
Skladem na prodejně:18 ks
Popis
  • ergonomická rukojeť
  • vyroben z kvalitní chromvanadiové oceli
  • určeno pro všestranné použití
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-4126-08 0,035
KR-4126-10 0,065
KR-4126-40 0,11
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28065
- LED světlo AKU 30 W - konstrukce LED reflektoru umožňuje mnoho variant umístění a směrování světla dle reflektoru - výkonný LED reflektor s příjemným světlem odpovídající dennímu světlu - úhel světla 120 ° - barevná teplota 6000 k - světelný tok - 3 úrovně 1800 - 1000 - 500 lm - hmotnost bez baterie 1.6 kg - baterii lze zakrýt průhledným krytem čímž je dosaženo krytí IP 44 - AKU reflektor je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a4.0 Ah ve všech strojích takto označených -Li-ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv - nabíjecí čas 45 min. - pro práci s předpokladem delšího nároku na svícení doporučujeme použítbaterii s kapacitou 4.0 Ah (28081) - nabíjecí čas 90 min - dodáváno bez baterie a nabíječky - lze objednat baterie 2.0 Ah - 28080, baterie 4.0 Ah - 28081, nabíječka 2.4 A - 28085, nabíječka 4.0 A - 28086