KR-3601-10 Klíč Inbus 10,0mm /121mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3601-10
Klíč Inbus 10,0mm /121mm PROFI Line
Skladem na prodejně:21 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3601-10
Skladem na prodejně:21 ks
KR-3601-2 Klíč Inbus 2,0mm /52mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3601-2
Klíč Inbus 2,0mm /52mm PROFI Line
Skladem na prodejně:30 ks
Kat.číslo: KR-3601-2
Skladem na prodejně:30 ks
KR-3601-2,5 Klíč Inbus 2,5mm /58mm PROFI Line 1
Klíč Inbus 2,5mm /58mm PROFI Line