KR-3584-U38 Ráčnová hlava 3/8" 48 zubů QUICK & FLEX PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3584-U38
Ráčnová hlava 3/8" 48 zubů QUICK & FLEX PROFI Line
Skladem na prodejně:10 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3584-U38
Skladem na prodejně:10 ks
Popis
  • 3/8" ráčnová hlava
  • pro sestavení ráčny s výkyvnou hlavou
  • hodí se pouze pro rukojeť QUICK & FLEX
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • matný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-3584-U14 0,139
KR-3584-U38 0,2
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964C-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní desky extra hluboké tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
Kat.číslo: KR-3964C-EX
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: KR-3964K-H25SIX
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: KR-3964K-H25SIX
Produkt není skladem
ks
Kód: KR-3964-27
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-3964-27
Produkt není skladem
Kód: KR-3979
- nosnost 3000 kg,nastavitelná výška 280 až 440mm - podpěra je určena k podepření při montáži a opravách na podvozku vozidla - umístěte na pevný, čistý, adhezivní a vodorovný podklad (ideální je asfaltovaná či betonová plocha) - nutno zabránit samovolnému posunu vozidla - nikdy nezvedejte a nepokládejte na podpěru vozidlo s korozí karosérie a podvozku, hrozí zřícení!! - sada 2 ks
Kat.číslo: KR-3979
Skladem na prodejně:3 pár
pár
Kód: PA-20/4
- baterie akumulátorová - akumulátor: LI-ion 20V, 4Ah - doba nabíjení 0-MAX: 135 min - indikátor stavu nabití - ochrana proti přehřátí - ochrana proti nadměrnému vybití