KR-3584-U38 Ráčnová hlava 3/8" 48 zubů QUICK & FLEX PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3584-U38
Ráčnová hlava 3/8" 48 zubů QUICK & FLEX PROFI Line
Skladem na prodejně:10 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3584-U38
Skladem na prodejně:10 ks
Popis
  • 3/8" ráčnová hlava
  • pro sestavení ráčny s výkyvnou hlavou
  • hodí se pouze pro rukojeť QUICK & FLEX
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • matný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-3584-U14 0,139
KR-3584-U38 0,2
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-02
Cena:
Kat.číslo: KR-3964-02
Skladem na prodejně:7 ks
ks
Kód: KR-3964K-9S-K2
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 mm obsahuje: - 2x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříňka spodní 2 dveře - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 1361x463x35mm - 2x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 2x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory