KR-3584-U14 Ráčnová hlava 1/4" 48 zubů QUICK & FLEX PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3584-U14
Ráčnová hlava 1/4" 48 zubů QUICK & FLEX PROFI Line
Skladem na prodejně:10 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3584-U14
Skladem na prodejně:10 ks
KR-3584-U38 Ráčnová hlava 3/8" 48 zubů QUICK & FLEX PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-3584-U38
Kat.číslo: KR-3584-U38
Popis
  • 1/4" ráčnová hlava
  • pro sestavení ráčny s výkyvnou hlavou
  • hodí se pouze pro rukojeť QUICK & FLEX
  • vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli
  • povrchová úprava: chrom
  • matný povrch
  • DIN 3124 / ISO 2725-1
Parametry
Kód Hmotnost (kg)
KR-3584-U14 0,139
KR-3584-U38 0,2
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.026
Cena:
Kat.číslo: KR-105.301.026
Skladem na prodejně:15 ks
ks
Kód: KR-102.107.215
VYROBENO V NĚMECKU. - 242 vysoce kvalitních nástrojů v EVA vložkách - kombinované klíče: 5,5 - 32 mm - 1/4" + 3/8" + 1/2" oboustranné ráčny, bity a prodlužovací nástavce - 1/4" ořechy (šestihranné): 3,5 - 14 mm - 3/8" ořechy (6 ks):8 - 24 mm - 1/2" ořechy (6 ks): 10 - 32 mm - nástrčné klíče: E4 - E20 - sortiment kleští - sortiment šroubováků: plochý, TX, PH - příklepové, měřicí a řezné nástroje - sada pilníků - 1/2" nástrčné klíče: 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 -21 - 22 - 24 - 27 - 30 - 32 mm - 1/2" prodlužovací nástavce: 125 + 250 mm - různé adaptéry - svítilna