KR-3176-6-15 Bit micro Inbus 1,5mm /28mm s kuličkou PROFI Line 10
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3176-6-15
Bit micro Inbus 1,5mm /28mm s kuličkou PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3176-6-15
Skladem na prodejně:1 ks
KR-3176-6-20 Bit micro Inbus 2,0mm /28mm s kuličkou PROFI Line 10
Kat.číslo: KR-3176-6-20
Bit micro Inbus 2,0mm /28mm s kuličkou PROFI Line
Skladem na prodejně:2 ks
Kat.číslo: KR-3176-6-20
Skladem na prodejně:2 ks
KR-3176-6-25 Bit micro Inbus 2,5mm /28mm s kuličkou PROFI Line 10
Bit micro Inbus 2,5mm /28mm s kuličkou PROFI Line