Kat.číslo: KN-1511120
Pinzeta pro odstraňování laku 120mm
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1511120
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1511120
Popis
  • k odstraňování izolačního laku na měděných drátech
  • nůž pro jiné průměry drátu se dodává jako náhradní díl
  • těleso malých kleští: pružinová ocel, kalená v oleji
  • misky rukojeti: plast
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-5405-290
- typ Stillson - s hliníkovým tělem a 180° otočnou hliníkovou rukojetí s možností zafixování - čelisti z chrom-molybdenové oceli - variabilně nastavitelné díky rýhované matici - maximální rozevření čelistí 2" / 52 mm