Kat.číslo: KN-1221180
Kleště odizolovací 180mm s tvarovými noži
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1221180
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1221180
Popis
  • vyměnitelné nože pro čtyři, resp. šest různých průřezů vodičů
  • přesně broušené tvarové nože, nedochází k poškození izolace
  • šetrně odizolovány licny s jemnými dráty
  • svěrací čelisti pevně drží drát při odizolování
  • s nastavitelnýmdélkovým dorazem pro stále stejné délky odizolování
  • tlačná pružina vrací kleště zpět do výchozí pozice
  • těleso kleští z hliníku
  • speciální nástrojová ocel, kalená v oleji
  • černě lakované kleště
  • rukojeti s povlaky z umělé hmoty
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.013
- 5 dílná sada úderových šroubováků - plochý 5,5x100, 6,5x125, 8x150mm - PH1x75, PH2x100 - přesné a praktické uložení nářadí ve speciální EVA vložce
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.013
Skladem na prodejně:6 ks
Kód: KR-3964-04
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964-04
Skladem na prodejně:1 ks
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce
Skladem na prodejně:7 ks
Kód: KR-3964C
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní desky tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4 závěsnéh skřňky s plynovou pružinou - 2 vysoké skříně se 3 policemi - 1 spodní skříňka dvoudveřová - 2 spodní skříňky s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm - 4 závěsné děrované panely - 2+3 zadní výztuhy