Kat.číslo: KN-1221180
Kleště odizolovací 180mm s tvarovými noži
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1221180
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1221180
Popis
  • vyměnitelné nože pro čtyři, resp. šest různých průřezů vodičů
  • přesně broušené tvarové nože, nedochází k poškození izolace
  • šetrně odizolovány licny s jemnými dráty
  • svěrací čelisti pevně drží drát při odizolování
  • s nastavitelnýmdélkovým dorazem pro stále stejné délky odizolování
  • tlačná pružina vrací kleště zpět do výchozí pozice
  • těleso kleští z hliníku
  • speciální nástrojová ocel, kalená v oleji
  • černě lakované kleště
  • rukojeti s povlaky z umělé hmoty
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-BLK-004-EX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - obsahuje: - skříň spodní 2dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - skříň spodní 8 zásuvek - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 1361x696x35mm - 5x konzole pro montáž extra hluboké desky Mobilio
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-BLK-004-EX
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-2242
- vystřihovací nůžky na plech s pákovým převodem na krátké tvarové střihy - břity přizpůsobeny pro střih přímý a pravé oblouky - břity mají mikro ozubení, které zamezuje sesmeknutí plechu mimo osu střihu - ergonomická rukojeť - max. tloušťka plechu 1,2mm - délka kleští 250mm
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-2242
Skladem na prodejně:8 ks
Kód: KR-3964-28
- 2 zásuvky, horní zásuvka s otvory pro hadice a navijáky - vnitřní rozměr horní zásuvky 560x400x393mm, spodní zásuvky 560x400x232mm - modulární systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - nyvijáky nejsou součástí