Kat.číslo: KN-1221180
Kleště odizolovací 180mm s tvarovými noži
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1221180
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1221180
Popis
  • vyměnitelné nože pro čtyři, resp. šest různých průřezů vodičů
  • přesně broušené tvarové nože, nedochází k poškození izolace
  • šetrně odizolovány licny s jemnými dráty
  • svěrací čelisti pevně drží drát při odizolování
  • s nastavitelnýmdélkovým dorazem pro stále stejné délky odizolování
  • tlačná pružina vrací kleště zpět do výchozí pozice
  • těleso kleští z hliníku
  • speciální nástrojová ocel, kalená v oleji
  • černě lakované kleště
  • rukojeti s povlaky z umělé hmoty
Nejprodávanější produkty
Kód: PA-ES28LI
- Aku nůžky na větve Procraft ES28Li jsou výkonné, lehké a kompaktní zahradní nářadí, které usnadňuje prořezávání stromů, keřů a další rostlinné úpravy - s bezuhlíkovým motorem, čepelí SK5 s teflonovým povlakem a nastavitelnou šířkou střihu 10/15/20/25 mm - integrovaný displej zobrazuje stav baterie a počet střihů - ideální pro profesionální i domácí použití - vyrobeny z kvalitní oceli SK5 s vysokou ostrostí a odolností - lehká konstrukce 0,7 kg pro snadnou manipulaci -napětí: 20V DC - příkon: 150 W - balení obsahuje : Aku nůžky na větve Procraft ES28Li, baterie 20V 2Ah, nabíječka 20V 0,8A, montážní klíče, tuba na mazivo - kombinace vysokého výkonu, nízké hmotnosti a komfortního ovládání z nich činí ideální nástroj pro každého zahradníka