Kat.číslo: KN-1221180
Kleště odizolovací 180mm s tvarovými noži
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1221180
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1221180
Popis
  • vyměnitelné nože pro čtyři, resp. šest různých průřezů vodičů
  • přesně broušené tvarové nože, nedochází k poškození izolace
  • šetrně odizolovány licny s jemnými dráty
  • svěrací čelisti pevně drží drát při odizolování
  • s nastavitelnýmdélkovým dorazem pro stále stejné délky odizolování
  • tlačná pružina vrací kleště zpět do výchozí pozice
  • těleso kleští z hliníku
  • speciální nástrojová ocel, kalená v oleji
  • černě lakované kleště
  • rukojeti s povlaky z umělé hmoty
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32026
- lampa 35W COB LED 230V/50Hz s hliníkovým korpusem - ultra silná, ale úsporná pro optimální širokoúhlé 120° osvětlení - pevný a lehký korpus pro průmyslové nasazení - životnost LED až 50.000 hodin - nízká provozní teplota pro delší životnost - 5m napájecí kabel H05WF 2x0,75mm2 - IP67 ochrana proti silnému proudu vody