Kat.číslo: KN-1182130
Kleště odizolovací 130mm pro elektroniku
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1182130
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1182130
Popis
  • pro stříhání a odstraňování izolace jednodrátových i vícedrátových vodičů
  • také pro vodiče z jemných drátů
  • s průměrem až 1,0 mm
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • s otevírací pružinou
  • speciální nástrojová ocel, kalená v oleji
  • leštěná hlava
  • rukojeti s vícesložkovými povlaky
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28002
- aku vrtací šroubovák s příklepem - bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s velkým výkonem 80Nm - nový moderní typ motoru BRUSHLESS je výkonnější, má menší nároky na spotřebu energie a delší životnost - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování)- - utahovací moment v rozsahu 20 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť,umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufru - akučka