Kat.číslo: KN-1182130
Kleště odizolovací 130mm pro elektroniku
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1182130
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1182130
Popis
  • pro stříhání a odstraňování izolace jednodrátových i vícedrátových vodičů
  • také pro vodiče z jemných drátů
  • s průměrem až 1,0 mm
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • s otevírací pružinou
  • speciální nástrojová ocel, kalená v oleji
  • leštěná hlava
  • rukojeti s vícesložkovými povlaky
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.105.204
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-102.105.204
Kód: KR-3964F
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 2 vysoké skříně se 3-mi policemi - 1 spodní skříňka s 9-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm - 4 závěsné děrované panely - 2+3 zadní výztuhy