Kat.číslo: KN-1182130
Kleště odizolovací 130mm pro elektroniku
Produkt není skladem
ks
do 48 hodin
Kat.číslo: KN-1182130
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: KN-1182130
Popis
  • pro stříhání a odstraňování izolace jednodrátových i vícedrátových vodičů
  • také pro vodiče z jemných drátů
  • s průměrem až 1,0 mm
  • jednoduché nastavení pomocí šroubu s rýhovanou hlavou a kontramaticí
  • s otevírací pružinou
  • speciální nástrojová ocel, kalená v oleji
  • leštěná hlava
  • rukojeti s vícesložkovými povlaky
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964C-EX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní desky extra hluboké tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje